file
file
file

FİLE’niz Tazelik Dolsun!

Kasap reyonumuzda her gün taze ve kaliteli ürünlerimizi uygun fiyatlarla sunuyoruz.

Tüm ürünlerimiz İslami koşullara uygun olarak üretilmektedir. Servis reyonumuzda tecrübeli ve eğitimli kasaplarımız tarafından hazırlanan ürünlerimizin yanı sıra, istediğiniz parça etlerden istediğiniz ürünü hazırlatabilirsiniz.

Mağazalarımıza vakumlu ve MAP (Modifiye Atmosfer Paketleme) ambalajlarda ulaşan ürünlerimiz, gerekli ön hazırlıkların ardından reyonlarımızda günlük olarak satışa sunulmaktadır.

Hassasiyeti olan müşterilerimiz için dana ve kuzu ürünlerini özel olarak tanımlanmış farklı doğrama tahtaları ve farklı kıyma makinelerinde hazırlayarak beğenilerinize sunuyoruz.

Kanatlı grubunda; serbest dolaşan piliç, poşetli/tabaklı bütün piliç alternatifleri, parça piliç ürünleri, sabit gramajlı pratik - zaman kazandıran - kullanıma hazır piliç ürünleri ve zengin ürün çeşitliliğine sahip hindi ürünlerini yatay kapaklı soğuk dolaplarda ve güvenli bir biçimde satışa sunuyoruz.

Türk damak lezzetine uygun, FİLE’ye özel tarifle hazırlanan köftelerimiz ve alternatif markalı köfte çeşitlerimizi de yine soğuk dolaplarımızda satışa sunuyoruz.

Hijyenik koşullarda hazırlanmış paketli sakatat ürünlerimizi MAP ambalajlarda beğeninize sunuyoruz.

Satışa sunulan tüm ürünlerimizin hammadde izlenebilirlik ve reyon izlenebilirlik sistemiyle takibi yapılmakta olup, kalite ve tazeliğin sürekliliği sağlanmaktadır.

Kalite anlayışımız doğrultusunda tüm tedarikçilerimiz ve satışa sunulan ürünlerimiz periyodik olarak denetlenmekte ve kalite takip çalışmaları gerçekleştirilmektedir.

Şarküteri reyonlarımızda sektörün önde gelen tedarikçileri FİLE’ye özel ürettikleri Harras marka ürünleri en uygun fiyatlarla, FİLE kalite ve lezzet garantisi altında beğeninize sunuyoruz. Reyonlarımızda kategorisinde lider markaların ürünlerine de geniş yer ayırıyoruz.

Tüm şarküteri ürünlerimiz yüksek kalite standartlarıyla, İslami kurallara uygun olarak üretilerek, depolanır ve soğuk zincir bozulmadan mağazalarımıza, konusunda uzman şarkütörlerimizin hizmetleriyle de sizlere ulaştırılır.

Pastırma, sucuk gibi geleneksel şarküteri lezzetlerinin yanı sıra, çocukların da beğeniyle tükettiği pratik piliç, hindi ve dana ürünlerini de raflarımızda en uygun çeşit, fiyat ve FİLE lezzet ve kalite garantisiyle satışa sunmaktayız.

Süt, Yoğurt ve Peynir gibi klasik ürün gruplarına ek olarak, yenilikçi ürünler ile farklı damak tadına hitap eden ve farklı lezzetler isteyen müşterilerimize de geniş bir portföy ile hizmet veriyoruz.

Şarküteri servis reyonunda tümü Harras markasıyla müşterilerimizin beğenisine sunulan ürünlerimiz ile müşterilerimizin aradıkları yöresel lezzetlere kolaylıkla ulaşabilmelerini ve tüm FİLE mağazalarından aynı tat ve lezzeti sürekli bulabilmelerini hedefliyoruz.