FİLE MARKET ONLINE


Siz bize gelemiyorsanız, biz size geliyoruz.  Yepyeni bir alışveriş deneyimi sunuyoruz. Kendi öz markalarımız ve yüzlerce ulusal marka ürün, uygulamamızda sizleri bekliyor.

Meyve sebzenin en tazesinden, etin en kalitelisine, sıcacık ve taptaze unlu mamullerden, temizlik ürünlerine, File’ye özel birbirinden lezzetli dondurulmuş ürünlerden, en kaliteli şarküteri ürünlerine, yüzlerce ürün bir tıkla kapınızda. 

Uygulamamızı indirdikten sonra hızlıca üye olup, adresinizi kolayca oluşturursunuz. Yüzlerce ürüne kolaylıkla ulaşarak sepetinizi oluşturabilir, siparişinizi teslim alacağınız saat aralığını seçtikten sonra güvenle ödemenizi gerçekleştirirsiniz. İsterseniz kredi kartınızı kaydedip sonraki alışverişlerinizde kart bilgisi girmeden de siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

 Siparişiniz sizin için özenle hazırlanır, soğutuculu araçlarımız ile soğuk zinciri kırılmadan seçmiş olduğunuz zaman aralığında adresinize teslim edilir. Teslimat sırasında da istemediğiniz bir ürünü görevlimize iade edebilirsiniz.

FileMarket Cebinde!